Titulní obrázek


Opel představil model Astra Sedan

Automobilka Opel představila nový model - Astra Sedan. Vůz doplňuje nabídku kupé, hatchbacku i kombíku. V kufru je 460 litrů volného místa. Prodej těchto vozů by měl být hlavně na východě.

Opel Astra Sedan by se měl prodávat nejvíce na východě Evropy, hlavně v Rusku. Svým majitelům vůz nabízí velký prostor uvnitř auta. Pokud se sklopí sedačky, úložný prostor se zvýší až na 1010 litrů.

Hledáte nejlevnější povinné ručení pro váš vůz? Využijte Srovnávač pojištění vozidel a ušetřete. Po zadání několika parametrů si můžete vybrat z nabídky více než deseti pojišťoven.

Interiér zůstává stejný jako v modelu Opel Astra. Prozatím není známo, jak moc se ceny pohnou, když bude chtít někdo navigaci, systém sledování dopravních značek apod. Vůz má jednu novinku - šestnáctistovku s přeplňováním SIDI. Ta má přímé vstřikování a výkon 180 koní. V nabídce jsou ještě tři benzínové motory.

Dieselové agregáty mají výkony od 95 do 130 koní, sedmináctistovka CDTI má pak 110 nebo 130 koní. Základní motor je třináctistovka, která má ale kombinovanou spotřebu pouze 3,7 litru na 100 km.